Odeslání objednávky

Speciální nabídka

Dokončení objednávky

 počkejte! Vaše objednávka je skoro hotová...

Máme speciální nabídku, kterou jinde nenajdete. Jen pro Vás.

3 nejlepší online programy v akci

17,100.00 Kč  vše za 1,200.00 Kč

Získejte 3 nejlepší online programy, běžná cena 17100 Kč za 1200 Kč! Získejte 3 TOP programy v jednom balíčku:  
Tvořte nemožné  -- Vztahy --  Škola štěstí. 

Začněte měnit vaši realitu. Ještě dnes.

Úspěšná práce a podnikání, tvořivost a skvělé nápady
Spokojenost, radost, zdraví, jistota.
 
Šťastné a naplněné vztahy

 

Je váš život takový jaký si opravdu zasloužíte? Nebo by mohl být lepší?

ANO! I Váš život může být mnohem lepší. Zkuste to!

Nejlepší online kurzy
Vaše vstupenka do lepšího života

Vztahy

Tvořte nemožné

Naučte se jít za svými sny

5990 Kč 
485 Kč

 vztahy

Pojďte mít skvělé vztahy

5600 Kč
485 Kč

Škola štěstí

Každý chce být šťastný. Co to je? 

5600 Kč
485 Kč

Vše jen za 1200 Kč

Darujte si splněné sny. 

Splněné sny

Budete vědět, co dělat, jak začít, kde brát nápady, jak lehce řešit problémy, jak snadno dokázat i to, co vám připadá nemožné a bude vás to bavit. Najdete sami v sobě něco, co vás nikdy nenechá na holičkách
Tvořte nemožné

Skvělý vztah

Nejen se svými nejbližšími, ale i s ostatními lidmi okolo vás. Naučíte se komunikovat tak, aby vám lidé rozumněli a vy budete rozumnět jim. Přestanete se rozčilovat a hádat. Bude vám s lidmi fajn a budete s nimi rádi.
Vztahy

Šťastný život

Objevíte co skutečně chcete, kdo skutečně jste a co všechno ještě máte v sobě schované. Zamilujete se do života takového, jaký je a uvidíte, jak se vám sám od sebe začíná pod rukama zlepšovat, jak vás překvapuje, zbavíte se stresu a budete mít ze života radost. Protože štěstí vede k úspěchu mnohem častěji, než úspěch ke štěstí.
Škola štěstí

Získejte ihned přístup k online programům

Začněte měnit svůj život ještě dnes. Pojďte si splnit svoje sny. Pomůžeme vám

Vánoční akce -92%. 
Všechny 3 ještě levněji!!
Jen 1200 Kč

Jednoduché, snadné a se 100% výsledky

Tisíce lidí našlo novou energii, nápady, radost, jistotu, příjem, nové vztahy s pomocí našich online kurzů. Ty nejlepší z nich vám teď dáváme jako náš vánoční dárek Pro vás a pro vaše blízké. Napsali jste nám:

Našla jsem svůj talent

Když něco chcete a váš partner ne, tak se rozmýšlíte čeho se vzdát. Dokud tedy nenajdete koučku jako já :). Při koučinku se Zdeňkou se staly dvě věci. 1. Splnila jsem si, co jsem chtěla 2. Zůstala jsem s partnerem 🙂
Zdeňka ráda říká: ,,chtějte všechno". Koučink s ní můžu vřele doporučit. Ze mě doslova vytáhla talent o kterém jsem neměla ani ponětí. Takže mám dnes své vytoužené studio a navíc vím, že nejsem žádná ušlápnutá puťka za kterou jsem se dřív měla.

profile-pic
Monika Zádrahová Majitelka studia Komtess

V každém věku to jde

Ten nový příval energie, který mě zasáhl v tomhle klubu, mi dodal sílu, odvahu a rozhodnost udělat to, co jsem si přála už pár let. Ale jak říká Z+V všechno je propojené. Jsem neskonale vděčná, že tohle místo existuje.

profile-pic
Barbora Minaříková Majitelka obchodu

Změna šla sama od sebe

Už po 14 dnech se můj vztah výrazně zlepšil a to jsme byli před rozchodem. V práci jsem během měsíce dostal přidáno navíc se změnou pozice. Neuvěřitelné? Ne 🙂

profile-pic
Patrik Schmidt Obchodní zástupce Alkometa

Osobní podpora je k nezaplacení

Dostala jsem mnohem víc než jsem doufala a to jsem tomu na začátku moc nevěřila. Díky vám jsem spokojená sama se sebou. Můj chlap mě obdivuje, jaká dnes jsem. A můj starý byznys je úplně nový. Jsem ráda, že jsem na své cestě narazila na tento skvělý klub. Z utrápené, vystresované a ne moc úspěšné podnikatelky, se stala spokojená ženská s novým byznysem. Tyhle programy jsou základem každého života. Navíc s osobní podporou Z+V to jde všechno ještě lépe.

profile-pic
Ludmila Kratochvílová Fashion sale

Jsem úspěšnější než kdykoli předtím

Přestal jsem dělat blbosti ve svém podnikání. Nerad to přiznávám, ale je to tak. Můj focus byl vždy zaměřený jen na výsledek. Vždy pak přišlo zklamání, že jsem sice dokázal, co jsem chtěl, ale nijak jsem si to neužil. Moje úspěchy byly vykoupeny krví a potem. Vřele doporučuji každému, kdo se zamýšlí nad otázkami: Dělám to dobře? Co z toho všeho vlastně mám? Kde je ta radost, co bych z toho měl mít? Dneska jsem úspěšný a ještě si to fakt užívám.

profile-pic
Martin Mašíček Autodoprava - podnikatel

Už vím, co se ve mně ukrývá

Chtěla jsem rozjet svou kariéru, která mi dává smysl. Nikdo z nejbližšího okolí rodiny tomu ale nevěřil. S vámi v Centru Změn jsem si šla za svým snem. Děkuji za perfektní možnost mi takhle ukázat, co se ve mě ukrývá za obrovský potenciál. A k vytvoření toho, co bylo jen v mé mysli. Zůstávám s vámi nadále a děkuji z celého srdce za tuhle změnu.

profile-pic
Vendula Čenková

Začala jsem si plnit sen

Moc Děkuji. Ano i já mám sen a touhu si uskutečnit svůj nápad a už jsem díky programu Go Super začala. Děkuji za úžasné učení, jak je to v těch našich hlavách. A budu moc ráda na tom pracovat dál. Těším se na osobní konzultaci s vámi Zdeňko.

profile-pic
Lucie Matoušková

Zdeňka Čermákovácertifikovaný transformativní kouč, CEO a zakladatelka Centra Změn, Lektor Akademie Psychology of Mind, autorka knih Odhalení, Tvořte Nemožné

Ing. Vladimír Vymětal, certifikovaný transformativní kouč, absolvent Supercoach Academy 2010 USA, Lektor Akademie Psychology of Mind, autor knihy Tvořte Nemožné

Autoři:

Zdeňka Čermáková

Ing. Vladimír Vymětal

Máte všechno, co potřebujete, abyste žili šťastný, tvořivý a úspěšný život. Je ve vás mnohem víc, než dnes víte. Ukážeme vám to. Od roku 2009 se vám věnujeme v Centru Změn a od té doby jsme spolupracovali s tisíci klientů. Pomůžeme i vám k životu, o jakém se vám dnes ani nesní. 


Nečekejte! Vykročte do nového života se skvělými programy z Centra Změn

Test mode is active. It can be deactivated from the flow settings in the admin dashboard.
Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...